Неврологічне відділення

Неврологічне відділення очолює з 1993 року  Микола Адамович Годунко. А також працюють лікарі неврологи вищої категорії, які мають грамоти від Районної ради, обласного управління охорони здоров’я, це : Андрусенко Н.Л., Бобик І.Ю., Земляна Т.В. Сестри медичні з вищою категорією – Попенко  Л.В., Колдун Л.І., Фурсович Л.О., Беленець О.М.,  старша медсестра Яхновець Н.І., сестра маніпуляцій на Мазур Л.К., сестра медична по догляду за тяжкохворими Сибчик Т.А. і сестри палатні Кац В.С., Остаповець К.А., 5 молодшим медичних сестер, буфетниця, сестра господиня.

Зараз у 8 палатах відділення знаходиться 30 ліжок. У двох з них знаходяться тяжкохворі пацієнти, за якими існує цілодобове лікарське і медсестринське спостереження.  У відділенні лікуються хворі з судинними захворюваннями, захворюванням нервової системи, остеохондрозами та вегето-судинними дистоніями, інсультами.

За рік у відділенні лікується 1021 чоловік. Також у неврологічному відділенні функціонує масажний кабінет, ЛФК, фіз.кабінет.

Постійно проводяться заняття по підвищенню кваліфікації середнього та молодшого медперсоналу. Проводиться санітарно-освітня робота з хворими.