Акушерське відділення

Акушерське відділення розраховане на 15 ліжок: 10 ліжок спільного перебування матері та дитини і 5 ліжок паталогії вагітності.

Очолює відділення районний акушер-гінеколог Шевело Юрій Васильович, лікар вищої категорії.

dsc_8152Колектив відділення: лікар вищої категорії Кліценко Л.К., два лікарі першої категорії Бобик В.П., Морева К.О., лікар неонатолог першої категорії Войтович Р.А., старша сестра медична вищої категорії Орленко Н.В., 12 середніх медпрацівників вищої категорії, 3 середні медпрацівник першої категорії та 7 молодших медпрацівників.

Щороку у віддленні народжується в середньому 450 малюків та надається стаціонарна допомога жінкам з паталогією вагітності (200 пацієнток).

dsc_8137Постійно впроваджуються в практику новітні перінатальні технології: сумісне перебування матері та дитини, залучення родичів для догляду за новонародженими, партнерські пологи, вибір жінкою вільної зручної для неї позиції в пологах, пропоганда грудного вигодовування і ін.. Постійно створюються комфортні умови для перебування пацієнтів: окремі палати на одного пацієнта, вільне відвідування.

Особлива увага приділяється дотриманню вимог інфекційної безпеки: проведення поточних ремонтів щорічно, проведення заключної дезінфекції згідно потреби.

Відділення успішно пройшло аудит асоціацією “Служба організації інфекційного контролю” на присвоєння звання  “Чисте відділення безпечне для пацієнта”.

Медперсонал постійно вдосконалює свою професійну майстерність шляхом відвідування різних конференцій, конгресів та курсів підвищення кваліфікації.

Лікарі відділення цілодобово надають планово-консультативну та екстренну медичну допомогу.

Ми готові надати кваліфіковану допомогу кожній пацєнтці.

Контактний телефон: (03658)-20388